راه وردپرس

درباره ما

  • 12 ماه پیش

درباره ما

درباره ما :

وردپرس چیست :

وردپرس یک سیستم عامل مدیریت محتوا و شروع کسب کار های آنلاین می باشد که به راحتی می توانید با این سیستم مدیریت محتوا و ساخت سایت می توانید بهترین کسب کار های آنلاین را محکم و قوی راه اندازی کنید و راه وردپرس در این راه قصد دارد تا پای مرگ و جان دل به شما کمک کند 🙂

هدف راه اندازی راه وردپرس چیست :

هدف ما کمک کردن به شما می باشد تا بتوانید بهترین کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید و راه وردپرس در زمینه آموزش آنلاین طراحی وب و آموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه رایگان و حرفه ای وردپرس را در اختیار شما قرار دهد تا بهترین کسب کار اینترنتی را خودتان به تنهای پایه گذاری کنید.

روش کسب در آمد راه وردپرس چگونه است :

همان طور که همه شما ها که به دنبال خرید قالب و افزونه های حرفه ای وردپرس هستید و برای این کار نمی توانید از سایت اصلی به عبارتی (تم فارست و کدکنین) نمی توانید به دلیل تحریم و نداشتن حساب های بین المللی خرید کنید ما این قالب ها و افزونه ها را برای شما خرید می کنیم و در سایت برای فروش قرار می دهیم.

راه وردپرس چگونه مبلغ افزونه ها و قالب ها را دریافت می کند :

ما به وسیله درگاه پرداخت معتبر زرین پال که یک واسط معتبر می باشد وجه شما را دریافت می کنیم و به زودی زودی درگاه پرداخت خود را به درگاه پرداخت بانک ملت تغییر خواهیم داد.

روش ارسال محصول به مشتری چگونه است :

ما برای ارسال محصولات به مشتری از افزونه فروشگاه ساز EDD استفاده می کنیم که بعد از خرید هر محصول لینک دانلود آن محصول خریداری شده را به ایمیلی که با آن محصول را خریداری کردید سریع به صورت اتوماتیک ارسال می شود.

روش پشتیبانی ما چگونه است :

پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد که برای پشتیبانی می توانید هم از بخش نظرات و هم از ایمیل مخصوص پشتیبانی و هم از تلفن استفاده کنید.

ارائه تمامی آبدیت محصولات :

تیم ما 🙂 موظف است که تمامی آبدیت های قدیم تا جدید قالب های وردپرسی و افزونه های وردپرسی حرفه ای را برای شما با صبر و حوصله آبدیت کند و به مشتریان خود تحویل دهد ما هر روز 1 تا 5 تا آبدیت محصولات حرفه انجام می دهیم.

ضمانت محصولات سایت راه وردپرس :

ضمانت محصولات

تمامی محصولات ما دارای لایسنس می باشند و آبدیت های قالب و افزونه های حرفه ای را به موقعه و سر وقت به همه شما عزیزان تحویل می دهیم.